Купити квартирний теплолічильник - заощадити на опаленні!

У наш час нових технологій великою популярністю користуються теплові лічильники. І це дуже закономірно. Серед величезного числа моделей є гідні представники, в яких гармонійно поєднуються і ціна, і якість. Саме такий Ви знайдете в нашому каталозі і зможете недорого купити теплообчислювач (Київ). Він дуже невибагливий в обслуговуванні і при належному утриманні гарантує довгу та вірну службу своїм уважним господарям. Вам необхідно періодично контролювати показання теплового лічильника і виконувати профілактичну перевірку раз в 4 роки. Ці нескладні маніпуляції і містять в собі основний догляд за лічильником тепла.

Повірка теплолічильників здійснюється в теплу пору року, коли немає необхідності в опалювальних операціях. Цим займається спеціалізована організація, що має необхідний дозвіл від метрологічних органів. Перед цим теплообчислювач розпломбують, демонтують і відправляють власне в відповідну організацію. Устаткування для повірки лічильників тепла є протоковою установкою, завдання якої полягає в перекачуванні певної кількості води через витратометр і подальше співвідношення цього значення з фактичним обсягом прокачанної рідини. Після всіх перевірочних маніпуляцій тепловий лічильник повертають на колишнє місце з подальшим опломбуванням сертифікованим працівником теплопостачальної організації.

Приказка каже "скупий платить двічі, а лінивий - тричі", тому поставтеся до необхідних процедур з достатньою часткою уваги і це окупиться вам з лишком. Та й сам водяний лічильник недорого обійдеться для вашого гаманця.

Для зручності експлуатації і не запобігання помилок при роботі лічильника тепла, прилад оснащений функцією самотестування, в результаті якого при наявності будь-якої невідповідності на екран видається повідомлення про помилку. Краще рішення в такому випадку - повірка теплолічильників. Ціна питання не настільки висока, щоб нею нехтувати.

Причинами можуть бути такі чинники: 

 • 1.    Повірка лічильника теплової енергії.
 • 2.    Поломка обчислювача.
 • 3.    Несправність пам'яті.
 • 4.    Низький заряд батареї для певних моделей лічильників тепла.
 • 5.    Відсутність джерела живлення для приладів із зовнішнім живленням.
 • 6.    Завоздушенність датчика витрати.
 • 7.    Помилка при установці датчика витрати (реверс).
 • 8.    Помилка при установці датчика температури.
 • 9.    Поломка датчика температури.
 • 10.   Невідповідність температур між датчиками.
 • 11.   Інше.


Тепловий лічильник купити
 або замовити перевірку, ремонт можна в нашому інтернет-магазині. Тут ви отримаєте високоспеціалізовану консультацію продавця, а обладнання від "Аква-Україна" стане вам вірним другом при простих умовах його експлуатації.

За детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів за вказаними на сайті контактними даними.

Завжди будемо раді взаємовигідній співпраці!