Про нас

Якщо вас цікавлять теплолічильники або потрібна перевірка теплолічильників, ви звернулися за правильною адресою.

Підприємство «Аква Україна» веде свою діяльність на ринку обліку та економії енергоресурсів з 1995 року. Головною метою  його створення були розробка і виробництво приладів обліку тепла, проектування та впровадження в Україні енергоефективних та енергозберігаючих технологій.

За ці роки підприємство посіло одне з провідних місць в Україні на ринку приладів обліку тепла і води. Значний досвід, високий рівень кваліфікації персоналу, наявність виробничої бази та умов для багаторівневих випробувань насправді дозволяють виробляти та впроваджувати сучасне і високоякісне обладнання для енергообліку та енергозбереження.

Намагаючись найбільш повно задовольнити споживача, підприємство виробляє майже весь комплекс устаткування для комерційного обліку тепла. Завдяки цьому надається можливість поставки комплектів теплолічильників у складі теплообчислювача, витратомірів та термодатчиків. Діапазон видів і типорозмірів теплолічильників, які ми випускаємо, дозволяє організувати облік енергоспоживання на будь-якому об`єкті - від квартири до великого підприємства.

Підприємство "Аква Укарїна"постійно розвивається і освоює виробництво нових видів продукції - це стаціонарні і переносні перевірочні установки; системи контролю та регулювання енергоспоживання; пластинчасті теплообмінники; енергозберігаючі люмінесцентні світильники. Контрольно-перевірочний пункт підприємства здійснює повний комплекс робіт з перевірки, наладки та ремонту засобів вимірювання тепла і води.

 «Аква Україна» є офіційним дилером насосного устаткування провідних зарубіжних і вітчизняних виробників.

 У 2009 році вся продукція підприємства була сертифікована за європейським стандартом EN 1434.

За високу якість вимірювальної техніки та приладів обліку споживання теплової енергії, гарячої і холодної води ПП «Аква Україна» нагороджено Дипломом лауреата загальнонаціонального конкурсу України «ВИЩА ПРОБА» і продукція підприємства внесена до реєстру 100 кращих товарів України.

За час роботи нами проведено значне число енергоаудитів, спроектовано та впроваджено понад 5000 вузлів обліку енергоресурсів, сотні теплових пунктів, проведена модернізація низки застарілих систем теплопостачання.

Сервісний центр забезпечує ефективну роботу обладнання теплових пунктів і вузлів обліку тепла підприємств та організацій бюджетної сфери м. Києва, а також багатьох інших об'єктів, що дозволяє значно економити кошти за оплату енергоспоживання.

У 2008 році підприємством відкрито новий напрямок діяльності - створення систем опалення і гарячого водопостачання на базі теплових насосів. Введено в експлуатацію ряд об'єктів - найбільших в Україні.

Нами відкриті представництва в Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Житомирі, Черкасах, Сімферополі, Львові, Хмельницькому та інших містах України.

Всі наші зусилля спрямовані на підвищення якості продукції та впровадження в життя сучасних технологій систем обліку та регулювання споживання енергоресурсів.

Будемо раді, якщо наше знайомство переросте в довгострокову взаємовигідну співпрацю.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

АКВА УКРАЇНА, лічильники тепла, квартирні теплолічильники, насоси
(основний офіс)

  • +38 (044) 531-99-XX

Статті компанії

Теплолічильники і економія - міф чи реальність?

17 березня 2017 в 17:00
 

Останнім часом більшість людей, отримуючи квитанції за споживання тепла, приходять в жах від тих сум, які там виведені до оплати. А в сусідньому будинку, наприклад, платять менше. Напрошується питання: "Чому і як таке можливо…

 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create