Лічильники води ВСХ

Лічильники води ВСХ
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M4591677
 
 

Опис Лічильники води ВСХ

Призначення:
Водолічильник холодної води дозволяє скоротити витрати на оплату рахунків за воду в 2,5 рази — це за умови, що ви будете продовжувати витрачати воду в звичному обсязі. Ось чому витратоміри води, що встановлюються в санвузлах квартир, стають все більш затребуваними.
Область застосування:
Купити водолічильники можна в різних місцях, але краще за все вибирати надійну компанію з перевіреною репутацією. Водолічильники, вироблені за європейськими стандартами, відрізняються високою надійністю і забезпечують власникам суттєву економію коштів на комунальні ресурси.
Така економія легко з'ясовна. Якщо в квартирі відсутні лічильники води, то при виставленні рахунків за воду загальна сума ділиться між всіма мешканцями будинку рівномірно. Виходить, що ви платите не тільки за свої обсяги витрати, але і за своїх сусідів.
Установка витратоміра дозволить:
• контролювати витрату води;
• істотно знизити суму оплати комунальних послуг.
Якщо ви вирішите встановити лічильник холодної води, то крім самого приладу, в трубопровід будуть встановлені фільтри. Ви не тільки зможете контролювати кубометри витраченої води, але і зможете користуватися очищеною водою.
При установці витратоміра води після відводів, запірної арматури, перехідників, фільтрів і інших пристроїв безпосередньо перед лічильником необхідно передбачити пряму ділянку трубопроводу довжиною не менше 5 Dу, а за лічильником — не менше 1 Dу, де Dу — діаметр умовного проходу водолічильника.
Пряма ділянка трубопроводу перед лічильником з Dу 15-40 мм не вимагається, якщо лічильник монтується з комплектом,який поставляється заводом-виробником приєднувачів.
Метрологічні характеристики:
лічильники води Dу 15-20 — 6 років;
лічильники холодної води Dу 25-40 — 6 років;
лічильники гарячої води Dу 25-40 — 4 роки.

Купити лічильники води ВСХ можна, оформивши замовлення через корзину або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

АКВА УКРАЇНА, лічильники тепла, квартирні теплолічильники, насоси
(основний офіс)

  • +38 (044) 531-99-XX

Статті компанії

Теплолічильники і економія - міф чи реальність?

17 березня 2017 в 17:00
 

Останнім часом більшість людей, отримуючи квитанції за споживання тепла, приходять в жах від тих сум, які там виведені до оплати. А в сусідньому будинку, наприклад, платять менше. Напрошується питання: "Чому і як таке можливо…

 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create