Водолічильники JS і MWN

Водолічильники JS і MWN
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M4591830
 
 

Опис Водолічильники JS і MWN

Призначення:
Лічильники води типу JS і MWN призначені для вимірювання та комерційного обліку обсягу гарячої/холодної води в системах водопостачання і опалювання на промислових об'єктах і об'єктах комунального господарства.
Технічні дані JS:
Температура вимірюваного середовища: від +5 до +130°С. Робочий тиск до 16 бар. Рахунковий механізм стрілково-барабанний сухого типу з магнітним зчепленням. Положення монтажу – горизонтальне. Прилад може бути обладнаний антимагнітним екраном і герконовим датчиком імпульсів, довжина кабелю 2 м. З'єднання – різьбове. При монтажі за допомогою стандартних штуцерів прямі заспокійливі ділянки трубопроводів не передбачені.
Технічні дані MWN:
Температура вимірюваного середовища: від +5 до +130°С. Робочий тиск до 16 бар. Рахунковий механізм стрілково-барабанний сухого типу з магнітним зчепленням. Положення монтажу – горизонтальне/вертикальне. Може бути обладнаний антимагнітним екраном і герконовим датчиком імпульсів, довжина кабелю 2 м. З'єднання – фланцеве. При монтажі необхідно передбачити прямі заспокійливі ділянки трубопроводів: 3 Dy перед лічильником води і 2 Dy за лічильником води.
Міжповірочний інтервал - 4 роки.

Купити водолічильники JS і MWN можна, оформивши замовлення через корзину або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

АКВА УКРАЇНА, лічильники тепла, квартирні теплолічильники, насоси
(основний офіс)

  • +38 (044) 531-99-XX

Статті компанії

Теплолічильники і економія - міф чи реальність?

17 березня 2017 в 17:00
 

Останнім часом більшість людей, отримуючи квитанції за споживання тепла, приходять в жах від тих сум, які там виведені до оплати. А в сусідньому будинку, наприклад, платять менше. Напрошується питання: "Чому і як таке можливо…

 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create