Розширювальні баки

Розширювальні баки
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M4594229
 
 

Опис Розширювальні баки

Призначення:
"Аква Україна" надає послуги з постачання, монтажу та сервісного обслуговування розширювальних баків торгових марок Zilmet, Varem, Elbi, Aquasystem (Італія), Reflex (Німеччина). Вашій увазі пропонується весь асортимент мембранних розширювальних баків, баків для води (гідроакумуляторів) для систем опалення та водопостачання.
Схема підключення гідроакумулюючого бака.
A - манометр B - зворотний клапан C - кульовий запірний кран D - реле тиску E - предохран. клапан F - колодязь з заглибним насосом G - блок керування H - водопровід I - гідроакумулятор Zilmet зі змінною мембраною
Розширювальний бак - як це працює?
Деякі люди, починаючи ремонт або будівництво заміського будинку, при проектуванні системи опалення часто вперше чують нове для себе слово – розширювальний бак. Постає питання, що це за пристрій і чому він так необхідний?
При підвищенні температури в системі опалення вода розширюється, підвищується тиск, і надлишки води виштовхуються в бак, охолоджуючись, вода знову під дією надлишкового тиску бака потрапляє в систему опалення.

   Розширювальні баки бувають двох видів – відкриті та закриті. Закриті володіють рядом переваг, такими як, наприклад, значно менше випаровування води, а отже менші втрати тепла і підвищення коефіцієнта корисної дії всієї системи. Так само закриті баки в меншій мірі піддаються впливу корозії, і на їх поверхні не так інтенсивно утворюються відкладення, що ведуть до втрати продуктивності опалювальної системи. Але головна їхня перевага - це виключення попадання повітря у воду, що неприпустимо, так як наявність повітря у воді, як правило, веде до різкого зниження тепловіддачі і появи сторонніх шумів під час експлуатації системи опалення.

    Характерною особливістю закритих баків є спосіб кріплення мембрани, більшість баків мають центральну систему кріплення, але деколи це тягне за собою певні незручності, так як подібне кріплення зменшує корисний об'єм бака і обмежує робочий тиск системи. В даний час деякі мембранні баки, наприклад виробництва компанії Varem серії Extravarem LR, мають іншу систему кріплення мембрани, що виключає описані вище недоліки.

   Так само хочеться відзначити дуже корисну особливість цих баків – можливість контролю внутрішньої поверхні через отвір у корпусі, що дуже зручно. При експлуатації розширювального бака, періодично виникає необхідність доступу до нього або його арматурі, цю можливість необхідно забезпечити ще на стадії проектування системи, вибираючи місце для установки бака. Також слід врахувати той факт, що діаметр трубопроводу повинен бути не менше діаметра приєднувального штуцера.

      З метою контролю тиску в закритій системі опалення, рекомендуємо встановлювати манометр в безпосередній близькості від розширювального бака, так само необхідно ізолювати бак запірною арматурою. Під час експлуатації бака можливі деякі непередбачені ситуації, щоб уникнути неприємних несподіванок, Вам варто уважно поставитися до правил їх експлуатації і неухильно дотримувати умови гарантії, тоді Ви будете мати у своєму розпорядженні надійну і високоефективну систему опалення.

Купити розширювальні баки можна, оформивши замовлення через корзину або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

АКВА УКРАЇНА, лічильники тепла, квартирні теплолічильники, насоси
(основний офіс)

  • +38 (044) 531-99-XX

Статті компанії

Теплолічильники і економія - міф чи реальність?

17 березня 2017 в 17:00
 

Останнім часом більшість людей, отримуючи квитанції за споживання тепла, приходять в жах від тих сум, які там виведені до оплати. А в сусідньому будинку, наприклад, платять менше. Напрошується питання: "Чому і як таке можливо…

 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create